Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Wyszyna Fałkowska – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

265 000 zł2 500 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2500 m2 zlokalizowana w Wyszynie Fałkowskiej, gm. Ruda Maleniecka, powiat konecki. Działka zabudowana i częściowo zagospodarowana: - domem drewnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Lisie Jamy

Lisie Jamy(Wyszyna Fałkowska + 24 km)

176 016 zł3 088 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3088 m2 zlokalizowana w miejscowości Lisie Jamy , w gm. Mniów. Działka niezabudowana, płaska, o kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Radoszyce(Wyszyna Fałkowska + 12 km)

60 000 zł1 800 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki 18 arów malownicza okolica, radoszyce Na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki o numerach 4698 i 4699, o łącznej powierzchni 18 arów (ok. 14.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grębosze

Grębosze(Wyszyna Fałkowska + 17 km)

70 000 zł6 300 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to kolejna działka w miejscowości : Grębosze :) województwo świętokrzyskie , gmina Radoszyce Działka leśna , zadrzewiona otulona lasem :) powierzchnia działki 6300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Topolice

Topolice(Wyszyna Fałkowska + 13 km)

139 000 zł4 700 m² 29,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę rolno-budowlaną położoną w miejscowości Topolice w gminie Żarnów. Działka z dostępem do drogi asfaltowej, z przyłączem prądu, kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona, ul. Leśna

Fałków(Wyszyna Fałkowska + 5 km)

112 200 zł3 400 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3400 mkw z prawomocnymi warunkami zabudowy, wydanymi w 2025 roku. Działka ogrodzona siatką leśną, w większości oczyszczona, w odległości 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Siucice-Kolonia

Siucice-Kolonia(Wyszyna Fałkowska + 13 km)

200 000 zł29 600 m² 6,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw58/2016 Oferujemy malowniczą budowlaną w Siucicach-Kolonii. Powierzchnia 29600 m2. w kształcie trapezu stwarza wiele możliwości zagospodarowania. Jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Piekło

Piekło(Wyszyna Fałkowska + 18 km)

499 000 zł11 200 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość w sercu natury - województwo świętokrzyskie Prezentujemy unikalną ofertę dla osób poszukujących przestrzeni w otoczeniu dziewiczej przyrody, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Małachów

Małachów(Wyszyna Fałkowska + 22 km)

120 000 zł1 242 m² 96,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki położonej w m. Małachów, jest to spokojna zielona okolica otoczona lasami. Idealne miejsce na rekreację, na długie spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Wójcin B

Wójcin B(Wyszyna Fałkowska + 21 km)

690 000 zł22 000 m² 31,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duży teren inwestycyjny w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - bliskie okolice Łodzi, w sąsiedztwie Tomaszowa- mazowieckiego. Teren położony blisko Trasy szybkiego ruchu 74. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Sułków

Sułków(Wyszyna Fałkowska + 5 km)

9 800 zł300 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę: numer ewidencyjny: 772 Wymiary: 10x31x9x24 Powierzchnia: 300m2 Klasa gruntu: rvi

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij